FENTEK Mühendislik Ltd.şti.Güneş Enerjisi Sistemleri

termik güneş enerjisi , güneş enerjisi sıcak su , güneş enerjisi ile ısıtma , otel sıcak su

KONERJİ Ltd.Şti. Güneş Enerjisi Sistemleri

ANA SAYFA

 

Güneş Enerjisi

 

Kullanım Yerleri

 

Isıtmaya Destek Sistemi

 

Termik Kollektörler

 

Drain Kollektör

 

Dik Termik Paketler

 

Yatık Termik Paketler

 

Emaye Dik Boylerler

 

Elektrikli Boylerler

 

Yatık Boylerler

 

Solar Sıvı

 

Termostatik Vana

 

Termik Montaj Sehpaları

 

Termik Aksesuarlar

 

Sirkülasyon Pompaları

 

Solar Kontrol Cihazı

 

Merkezi Termik Sistem

 

Selektif Kollektör

 

Enerji Verimliliği

 

Teklif Talep Formu

 

Termik Sistem Fiyatları

 

Montaj Klavuzları

 

E-Bröşürler(PDF)

 

Diğer Hizmetlerimiz

 

Hakkımızda

 

Diğer Sitelerimiz

 

Referanslar

 

Sık Sorulan Sorular

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Çözüm Ortaklarımız

 

 Güneş enerjisi sıcak su elde etme , güneş enerjisi elektrik elde etme sistemleri , güneş enerjisi ile havuz ısıtma , güneş enerjisi ile ev ısıtma , güneş enerjisi ile ısıtmaya destek , ısı pompası ve güneş enerjisi hibrid sistemleri  ,Merkezi vakum süpürge, karbon ısıtma filmi , parke altı ısıtma , kış bahçesi ısıtma , cami ısıtma , ayna ısıtma , buğu önleme ,Zeminden/tabandan Isıtma, Duvardan Isıtma, Tavandan Isıtma, Yerden Soğutma, Duvardan Soğutma, Tavandan Soğutma, Yerden ısıtma-soğutma, fan-coil cihazları (yer,duvar,gömme duvar,gizli tavan, 4 yana üflemeli,tavan  ve hava kanallı tipleri ) ile akuple çalışan ,komple ısı pompası çözümleri sunuyoruz. Havadan suya , sudan suya yada topraktan suya ısı pompası müşavirlik , enerji verimliliği çalışması ve taahhüdü ana faaliyet konularımızdır.

  ....... Sektörde 24 Yıllık Tecrübe ve Güven...

Yerden ısıtma , ısı pompası , cami ısıtma , halı altı ısıtma , aluminyum radyatör , heat pipe , karbon film , sıcak tahta , ayak sobası , parke altı ısıtma . duvardan ısıtma , fan coil , hava kaynaklı ısı pompası , toprak kaynaklı ısı pompası , güneş enerjisi , alternatif enerji kaynakları ve bunların kullanımları ile ilgili ayrıntılı bilgi alınabilecek sitelerimiz

 

www.radyator.co

Isı pompası , allstar aluminyum radyatör ,ev tipi su arıtma (ters osmos) cihazları , güneş enerjisi sıcak su sistemleri , güneş enerjisi elektrik elde etme sistemleri , rüzgar enerjisi sistemleri , güneş enerjisi ile ısıtmaya destek ürünleri , kablolu yerden ısıtma , karbonik yerden ısıtma , cami halı altı ısıtma sistemleri , ayna buğu önleme , havlu radyatörler , fan coil makinaları , borulu yerden ısıtma sistemleri , merkezi - bireysel ve büyük yapılar için merkezi vakum süpürge
   
  www.lgisipompasi.com LG hava kaynaklı ısı pompaları ile güneş enerjisi destekli ısıtma yanında , 12 ay sıcak su ihtiyacınızzı çok ekenomik şekilde karşılamaktayız. LG hava kaynaklı ısı pompaları yerden ısıtma sistemlerinde yaklaşık 4.5 COP ile çalışmaktadır..
   
  www.havakaynakliisipompasi.com Daha çok ılman bölgelerde tercihimiz olan : ısıtma , serinletme ve sıcak su ihtiyacı ile havuz ısıtmayı gerçekleştirdiğimiz ısı pompaları konusunda ayrıntılı bilgilere sahip internet sitemiz.
   
 www.onlineproje.com Yerden ısıtma , ısı pompası , arıtma sistemleri , güneş enerjisi ile sıcak su , merkezi süpürge , cami halı altı ısıtma sistemlerinin uzun yıllardır satış ve uygulamasını başarıyla gerçekleştirmiştir. Teknolojinin gelişmesine parelel olarak firmamızda birçok yeniliğe imza atmıştır. Yeni yapılanmamızla ISO 9001 , ISO 14001 VE ISO 18001 Kalite Yönetim Sistemleri uygulamasına başladık . Birçok mühendislik hesaplamasının çok uzun zaman aldığını sektörümüzde çalışan teknik personel bilmektedir. Uzun zaman harcanarak hazırlanan tekliflerin bir miktarı işe dönüşür ve harcanan zaman , efor , beyin fırtınası boşa gider. Bunların önüne geçmek için firmamız bütün bu işlemleri birkaç dakikada teklif haline getirilen program yazılımlarını tamamlayıp lisans satışına başlamıştır. Zamanın nakit olduğu günümüzde Türk Mühendislik sektörüne önemli bir katkıda bulunduğumuza inanıyoruz.
   

  www.isitmapazari.com

Isı pompası , allstar aluminyum radyatör ,ev tipi su arıtma (ters osmos) cihazları , güneş enerjisi sıcak su sistemleri , güneş enerjisi elektrik elde etme sistemleri , rüzgar enerjisi sistemleri , güneş enerjisi ile ısıtmaya destek ürünleri , kablolu yerden ısıtma , karbonik yerden ısıtma , cami halı altı ısıtma sistemleri , ayna buğu önleme , havlu radyatörler , fan coil makinaları , borulu yerden ısıtma sistemleri , merkezi - bireysel ve büyük yapılar için süpürge sistemleri için Online malzeme satışı ve Online Proje Yönetim Sitesi(Dünya'da İLK!)
   
  www.hammamheating.com Hamam ısıtma sistemleri için İngilizce içerikli sitemiz.( Turkish bath , hammam heating ) Electrical and radyan heating. Floor and wall heating systems
   

  www.isipompasi.net

Isı pompası ısıtma,soğutma ve havalandırma teknolojilerinde,ayrıca sıcak su ihtiyacının karşılanması amacıyla kullanılır.
Çevreyi koruyan ve tasarruf sağlayan bir ısınma sistemidir.Topraktan,yer altı suyundan veya havadan depolanan güneş enerjisi etkin ısınma sıcaklığı olarak kullanılır.Hava ısısı çok düşük olduğunda bile çevrede depolanan enerji her durumda evinize bütün yıl boyunca sıcaklık ve sıcak su temin edecektir.Isı pompası sistemleri sadece yerden ısıtmalı sistemlerle kullanılabilmektedir.
Bu sistem sayesinde yıllık % 83 oranında tasarruf sağlayabilirsiniz.
  www.allstarradyator.com ALLSTAR Aluminyum dekoratif aluminyum radyatör ve aluminyum havlupan . alurad , alurad klasik , feniş
   
  www.camiisitma.net  

                   

İnfrared Film ( kızıl Ötesi ) ile Cami halı altı ısıtma.
( Filmin içinde piyasadaki diğer ürünlerde olduğu gibi ısıtma teli ,ısıtma kablosu veya rezistans yoktur.
Kızıl ötesi teknolojisi sayesinde sistem devreye girdiği anda kısa sürede ısı veren bu filmler ayrıca
insan sağlığına zararlı olan manyetik dalga oluşturmaz. (örneğin elektrikli battaniye)
   
www.halisoba.com Dekoratif halı altında özenle işlenmiş ısıtma sistemi. Alın fişe takın kullanmaya başlayın. Halı sobalarımızın içerisinde rezistans veya ısıtıcı kablo yerine sağlıklı ısıtma sağlayan , manyetik alan oluşturmayan karbon ısıtıcı film kullanılmıştır. Sitemiz Türkçe , ingilizce olarak yayınlanmaktadır. Yakında Romence ve Rusça olarak yayınımız başlayacaktır.
   
  www.rehauyerdenisitma.com REHAU yerden ısıtma , duvardan ısıtma - serinletme , merkezi vakum sistemi konularında TÜRKÇE kaynak sitesi
   
  www.ayaksobasi.net Karbon ısıtma filmlerimizin lamine malzemeye özel olarak preslenmesiyle oluşturulmuş 50 Watt gücündeki ayak sobası ürünü. Bunun yanında ayana ısıtma ve evcil hayvan ısıtıcı ürünleri. Ayak ağrısı yapmayan , ayakları dinlendiren ayak ısıtıcısı
   

  www.seraisitma.net

Sera ısıtması , bitki kök ısıtması ve kök üstü ısıtma sistemleri. Elektrik kablolu kök ısıtma teknikleri , sulu borulu kök ısıtma teknikleri
Karbon film ve kullanım yerleri . Cami halı altı ısıtma , parke altı film ile ısıtma , karbon film ürünleri . Sıcak tahta , ayak sobası , hayvan barınakları , kış bahçesi ısıtma , ofis , anaokulu tabandan ısıtma , konut halı altı ısıtma sistemleri
   
İnfrared Film ( kızıl Ötesi ) ile Cami ısıtma.
( Filmin içinde piyasadaki diğer ürünlerde olduğu gibi ısıtma teli ,ısıtma kablosu veya rezistans yoktur.
Kızıl ötesi teknolojisi sayesinde sistem devreye girdiği anda kısa sürede ısı veren bu filmler ayrıca insan sağlığına zararlı olan manyetik dalga oluşturmaz. (örneğin elektrikli battaniye)

   
  www.hamamisitma.com Türk hamamı ısıtması ve Türk Hamamı inşaatı konusunda gerekli bilgilerin ve seçimlerin yapılabildiği , teklif alabileceğiniz bir uzmanlık sitesidir.Elektrik kablolu hamam ısıtma , sulu borulu hamam ısıtma . Hamam yerden ve duvardan ısıtma sistemleri.
   
http://www.endustriyelisitma.com Endustriyel ısıtma , serinletme ve alternatif enerji ürünleri . Proses ısıtma ve enerji verimliliği konusunda endustrimize çözüm üreten uzmanlık sitemiz.
   
   www.onlineproje.com Isıtma , soğutma , alternatif enerji kaynakları , yerden ısıtma , ısı pompası ve merkezi süpürge sistemlerinin online web tabanlı 3D güvenlikli hesap ve teklifini oluşturabilen 950000 sayfalık bilgi ve belgeye sahip üyelere özel  yazılımlı sitemiz.
http://www.duvardanisitma.net
Sitemiz yapım aşamasındadır.
   
www.otelisitma.com Otelllere yönelik özel uygulamalar. Isı pompası ile havuz ısıtma , kapalı mekan ısıtma , SPA ve hamam ısıtması , güneş enerjisi ile sıcak su ve ısıtmaya destek , hava , su , toprak kaynaklı ısıtma , serinletme çözümleri , ayna buğu önleme sistemleri , yarı kapalı alan ısıtması vb.
 
http://www.akillievim.com
Sitemiz yapım asamasındadır.

 KONERJİ Mühendislik Ltd.şti. ticaret ve hizmet firmasıdır. İştigal konularında mühendislik , danışmanlık , malzeme satış ve taahhüt işlerini ticari kazançlarını gözönünde bulundurarak gerçekleştirir. Ücretsiz danışmanlıkve etüd hizmeti bulunmamaktadır . 23 yıllık tecrübemizle,  Türkiye ve Avrupadaki en eski yerden ısıtma firmalarından birisi olduğumuzun bilinci ve getirdiği sorumlulukların farkında olarak hizmet veriyoruz. Öncelikli hedefimiz iştigal konularımızda Standartların oluşturulmasını sağlamaktır. Firmamızda mühendislik hesaplamaları yapılmadan taahhüt hizmeti verilmemektedir. Firmamızdan teklif alabilmek için bina projesinin ve proje ayrıntılarının mail yoluyla tarafımıza ulaştırılması gerekmektedir. Mevcut bir keşif özetiniz varsa sadece malzeme için Satış Departmanımızla görüşünüz . Satışlarda teknik montaj hizmeti ve işi garantisi verilmemektedir. Mühendislik , etüd  ve danışmanlık hizmetleri tecrübeli mühendis ve teknik elemanlarımızca gerçekleştirilmekte ve saat olarak ücretlendirilmektedir.

 

 Türkiye’de güneş enerjisinin en yaygın kullanımı sıcak su ısıtma sistemleri olup son yıllarda  ısıtmaya destek olarakda hızla kullanılmaya başlanmıştır.. Halen ülkemizde kurulu olan güneş kollektörü miktarı 2009 yılı için 12 milyon m2 civarındadır. Çogu Akdeniz ve Ege Bölgelerinde kullanılmakta olan bu sistemlerden yılda yaklaşık 300-400 bin TEP ( Ton eşdeğer petrol ) ısı enerjisi üretilmektedir.  Yıllık üretim hacmi 750 bin m² olup bu üretimin bir miktarı da ihraç edilmektedir. Türkiye Dünyanın sayılı güneş enerjisi sistemleri imalatçısı ve kullanıcısıdır.

KURULUŞ 1998

KONERJİ Mühendislik Isı Sistemleri Ltd.Şti.

Tel : 0 232 458 32 52 ( Pbx )       Faks : 0 232 458 32 54

Çalışma Saatleri: Hafta İçi 09.0 -17.30 Cumartesi : 09.00-13.00

Bilgi ve belgeler firmamıza ve çözüm ortaklarımıza ait olup izinsiz kullanılamaz.

 

www.gunesenerjisi.com

1998-2018 Tüm hakları saklıdır.

>Solar Sıvı ( Antifirizli Sıvı ) >Su Kaçaklarını Önleme Sıvısı >Termik Sıvı ( Antikorozif )